DOWNLOAD

Máte nápad ako zlepšit tento web napište nám vaš nápad na email 0857@azet.sk tešime sa na vaše nápady.admin

Kalendář

Hodiny

Štatistika navštev

TOPlist

odkazy

Hry do mobilu

Miami Nights 2: The City is Yours CZ

MiamiNights2_SonyEricsson_W810i_CZ_IGP_EU_107.jar, (607.17kB)
Pokud si dobře vzpomínám, bude Miami Nights 2 v pořadí už šestým dílem této série, když nepočítáme Japonskou verzi Tokyo Nights. Všimněte si, že každý prozatimní díl, kromě Paris Nights, se odehrával za velkou louží. Kdybych nevěděl do jaké země zařadit Gameloft, tak bych soudil na US. Každopádně druhý díl Miami Nights slibuje pořádnou porci zábavy.

 


Z okolních screenshotů a z traileru jste si už asi všimli grafiky, která zůstává na stejné úrovni, jako tomu bylo u pár předešlých dílů. V expressu jsem už ale nakousl, že změny se týkají jiných oblastí než je grafika a samozřejmě bych vám nelhal.
Herní mapa by měla být více než 3x větší, než měl původní díl Miami Nights. V praxi to znamená, že k původním lokacím přibyde více než 30 dalších, nových lokací! Svoboda pohybu zde nikdy nebyla větší.

 


Další markantní změnou by měla projít UI NPC. Ta by měla dosáhnout takové úrovně, na jakou ještě žádná jiná mobilní hra nedosáhla. Jako příklad Gameloft uvádí, že pokud někoho v průběhu hry urazíte, tak se klidně může stát, že ještě před koncem hry se dotyčný uražený objeví a vy následně dostanete pěkných pár na obličej.
Jako v každém dílu si na začátku budete moci vybrat pracovní zaměření. Jejich počet bude tentokrát o něco vyšší, než tomu bývalo dříve. Výběr vašeho pracovního zaměření byste podceňovat neměli, protože to ze začátku bude mít zásadní vliv na váš rozjezd v Miami.

 


Spousta NPC bude jakousi karikaturou vašich „oblíbených“ filmových hvězd. Tudiž zatímco dámy budou hledat svého Johnyho Deppa, tak pánové svůj hledáček zaostří například na Angelinu Jolie.
Fotoaparátem tentokrát nemusíte vložit pouze svojí podobiznu, ale tentokrát i podobizny vašich nejbližších přátel, rodiny,...
Miami Nights vyjde během následujících 2 týdnů.