DOWNLOAD

Máte nápad ako zlepšit tento web napište nám vaš nápad na email 0857@azet.sk tešime sa na vaše nápady.admin

Kalendář

Hodiny

Štatistika navštev

TOPlist

odkazy

Hry do mobilu

Zaklinač Cz

Zaklinac CZ.jar, (258.01kB)
Světoznámá firma Breakpoint vyrábí hry na vysoké úrovni a může být opravdu ráda, že dostala licenci právě na Witcher, úlohou vytvořit kvalitní plošinovou která obstojí i v dnešní konkurenci se totiž zhostila královsky.
V hlavní roli zaklínače Geralta, lovce který je speciálně vyškolený a obdařený nadlidskými schopnostmi, se ocitáte po úspěšném výcviku na cestě vlastního nebezpečí, ničení zla…

Na první dojem Vás osloví zajímavé menu s historickým ozvučením, už v tuto chvíli čekáte něco dobrého…a splní se Vám to, pokračujete dál a dál…nedýcháte, jen svým mečem bodáte nepřátele…slyšíte nervy drásající kvalitní polyfonní ozvučení, hra nabývá na tempu a vy s ním, skáčete co vám nohy stačí po krásně zpracovaném prostředí které Vás doslova pohltí, vidíte další objekty, další mrtvoly a říkáte si, že něco tak famózního jste nikdy neviděli a nikdy také už neuvidíte, Witcher – ten pravý Zaklínač, je totiž jen jeden.  

Ovšem během hraní máte hromadu možností, za prví máte svůj medailon který vždy vibruje při blízkosti některého z nepřátel. Také máte na výběr dva meče, železný a stříbrný a musíte si vždy samy zjistit zda je aktuálně správný ten či onen protože jak na koho můžete se železným mečem. Zejména Vám ale pomohou znamení. Máte čtyři a to odhození nepřítele, znehybnění nepřítele, úder planoucí rukou a ochranu před útoky. První jmenované až tak nevyužijete, situace kdy potřebujete nepřítele oddálit nejsou tak časté a právě využijete spíše jinačí možnost. Další znamení je určeno spíše aby jste měli dost času na úder, znehybnění nepřítele se Vám hodí když potřebujete větší přehled o všech nepřátelích. Ovšem třetí magické kouzlu je dosti účinné a pomůže Vám při útoku na menší dálku, celkem efektivně. V pořadí čtvrtá možnost je určena pouze pro Vás, využíval jsem jí opravdu nejvíc ze všech znamení…ochranu před údery potřebujete často, protože hordy nestvůr, žízní po Vaší krvi a někdy je velmi těžké se jim ubránit.

Takto se dostáváme k obtížnosti, ta je na dnešní poměry více než vyhovující, v žádném případě tohle celé není procházka růžovým sadem, je to tvrdě vydřená práce. Protože obtížnostní laťka je zde nastavena velmi vysoko, někdy dokonce na škodu kvůli nepřehlednosti okolí tak několikrát můžete opakovat level od začátku kvůli tomu, že skočíte do neznáma kde už nic není – ovšem toto se nedá poznat před skokem….jsou to chytáky které dokáží opravdu vytočit hráče natolik, že hru ihned ukončí. Co stojí za zmíňku jsou reálné skoky a salta, máte též možnost kombinací tlačítek vytvořit speciální úder (na což není mnohdy vůbec čas, sledovat nějaké připitomělé šipky když do Vás bodá nepřítel).  

Co se týče grafiky je na dnešní poměry pěkná, nci nového sice pod sluncem ale plní svůj účel – vytvořit atmosféru z hraní. Zvuky, to je také jedna ze složek které hru táhnou, jsou zde zvoleny polyfonní melodie které dokreslují aktuální dějství – někdy bych dokonce řekl, že vytvářeli herní rychlost.
Po úporném dokončení příběhu máte ještě na možnost známou Arénu, čili Vám hra nejenom zúročí 79Kč ale vydrží Vám pěkně dlouho ve Vašem mobilu. Dle mého názoru je toto jeden z hlavních adeptů na titul plošinovka Roku 2007.